Temelinden iç mekanına, sosyal yaşam alanlarından çevre düzenlemesine kadar sizlere kaliteli yaşam alanları sunuyoruz. "Kaliteli Yaşam Alanları" Uluslarası ticaret ve yapı sektörünün tecrübelerini sizlere en hızlı ve güvenilir çözümler sunmak için çözüm ortağınız oluyoruz. "Tedarik Zincirinizin Güvenilir Çözüm Ortağı" Sizlere şehrin gürültüsü ve stresinden uzak ferah yaşam alanları sunarak zevkinize uygun villa ve konut projeleri sunuyoruz. "Müstakil Villa Projeleri"
YARININ HAYATINI ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

Tedarik Zinciri Yönetimi

İhtiyaçlarınıza en uygun ürünleri en kısa sürede tedarik edecek tedarik zinciri yönetimi ile ürün teslimatına kadar olan süreci profesyonel biçimde yönetiyoruz.

Mimari

Ürün Portföyü ve Özel ürün Çözümleri

İç dizayn

Mühendislik çalışmaları ile en uygun ürün tespiti

Aydınlatma tasarımı

Magna reprehenderit tempor do elit officia fugiat ullamco aute quis.

Evinize yeni bir görünüm verin

Evinize yeni bir görünüm vermek pahalı olmak zorunda değil. Eve birkaç basit şey ekleyerek evinizi görsel olarak nasıl daha ilginç ve çekici hale getirebileceğinizi öğrenmek için bugün bize katılın.

PORTFÖYÜMÜZ

Geniş bir planlama yelpazesini kapsıyoruz
ve mimari projeler

Bu proje seçimi, bizi eşit ölçüde hem zorlayan hem de heyecanlandıran çok çeşitli projeler hakkında fikir verir. Herhangi bir mimari tarza bağlı değiliz ve sadece yüksek kaliteli tasarımlar sunmayan pragmatik çözümler arıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Paylaşmak istediğiniz sorularınız veya fikirleriniz varsa, bir mesaj gönderin. Daha spesifik herhangi bir şey için lütfen aşağıda listelenen adreslerden birini kullanın.

Adres
Sahibiata Mah. Furgan Dede Cad. No: 33/5 Meram/Konya

Telefon
(+90) 332-352-4616

Projeniz Hakkında Konuşalım

Sizden biraz bilgi aldıktan sonra, projenizi daha ayrıntılı olarak tartışmak için bir zaman ayarlayacağız.

    English EN Türkçe TR