Biz Kimiz

Vakit Avcılar Yapı İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2010 yılında bölgenin önde gelen inşaat firmalarına taahhüt işleri yapmak amacı ile başladığı ticari faaliyetlerini geliştirerek edindiği tecrübe ve birikimlerinin neticesinde Öz sermayesi ile Arsa temini yaparak Müteahhitlik alanında çalışmalarına başlamıştır. Şirketimiz bölgesine değer katan güvenli, kaliteli, fonksiyonel yaşam alanları tasarlama ve inşa etme idealiyle deneyimli, profesyonel ekibi ile pek çok projeyi başarı ile teslim etmiştir.

Firmamız 2019 yılı itibariyle inşaat faaliyetlerinin yanında Ar-ge çalışmaları neticesinde uluslararası ticaret ve tekstil sektörlerine adım atmış ve ilk perakende kadın mağazasını şehrin Prestijli bölgesinde açmıştır. Uluslararası ticaret faaliyeti kapsamında ihracat Departmanını kurmuştur. Yurtdışından talepte bulunan müşterine kurumsal tecrübesi ve çözüm ortaklarının da katkılarıyla öncelikli inşaat malzemeleri olmak üzere ürün ve malzeme tedariki yapmaktadır.
İdeallerimiz doğrultusunda sağlam adımlarla çağımızın görsel, toplumsal ve teknik ihtiyaçlarını karşılayabilecek özgün tasarımları hayata geçirmeyi ve müşterilerimizin taleplerine Şirketimizin temel değerlerinde yer alan vefa ve sorunsuz ticaret politikası ile en uygun şekilde karşılık vermeyi hedeflemekteyiz.

image

MİSYON

Vakit Yapı’nın hedefi, değişen ve büyüyen global düzen içerisindeki yerini sağlamlaştırmak. Gerek iş stratejisi açısından, gerekse de yapılmış ve yapılacak yeni projeleriyle sektöre ışık tutmaktır. Sektördeki markası ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak asıl amaçlarındandır.

VİZYON

Vakit Yapı’nın amacı, faaliyet gösterdiği her sektörde kendini yenilemek ve geliştirmektir.
Bu amaç doğrultusunda, faaliyet gösterdiği sektörlerde yenilikçiliği ilke edinmek ve kalite anlayışını üst düzeyde tutmaktır. Ana faaliyet alanı olan gayrimenkul sektöründeki amacı, çağın yeniliklerini takip etmek değil, yeni çağlar yaratmaktır.

English EN Türkçe TR